Reklama

wtorek, 9 maja 2017

Piła szablasta 710 W Niteo Tools z Biedronki

Piła szablasta 710 W Niteo Tools w Biedronce jest sprzedawana od 08.05.2017 roku za 139 złotych. Piła jest uniwersalna dzięki trzem brzeszczotom do różnych materiałów (do: plastiku, drewna, metalu).
Piła szablasta 710 W Niteo Tools z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Piła szablasta 710 W Niteo Tools z Biedronki - opis:
- uniwersalna, z 3 brzeszczotami do różnych materiałów w zestawie
- płynna regulacja prędkości
- beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów
- uchwyt pokryty miękkim, antypoślizgowym materiałem
- blokada włącznika pracy ciągłej

brzeszczoty Piła szablasta 710 W Niteo Tools z Biedronki Piła szablasta 710 W Niteo Tools z Biedronki

3 komentarze:

 1. Mam to urządzenie z zeszłorocznej sprzedaży.
  Jakość wykonania na spodziewanym poziomie dla tego pułapu cenowego, pracuje dobrze, sprawdza się w domowym majsterkowaniu.
  Minusy: dołączone brzeszczoty to praktycznie atrapy. Brzeszczot do metalu stępił się po 30s. Brzeszczot do drewna wytrzymał 3min.
  Smary wykorzystane do konserwacji wydzielają brzydki zapach podczas pracy. Po roku sporadycznego użytkowania jeszcze sie nie wypaliły i wciąż je czuć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto kupić za tą cenę?
   Sporadyczne cięcie płyt osb, meralu-rur.

   Usuń
 2. Piłę szablastą kupiłem,bo wiadomo jaki kłopot sprawia wycinanie lub przecinanie w niedostępnych miejscach.Zakupiona w maju piła pracowała niezbyt długo-zaczynała wyć przy obciążeniu,a piłka stała w miejscu.Po zgłoszeniu reklamacji na początku listopada dostałem produkt nie naprawiony i z odrzuconą reklamacją 7 grudnia.W uzasadnieniu czytam,ze sprzęt rozkręciłem ,usunąłem łożysko i kulki pod prowadnicą.Z taką bezczelnością spotykam się po raz pierwszy.Sprawę zaś oddaję do federacji konsumentów,niech ona rozpatrzy,czy niepęlnosprawny produkt można sprzedawć,a kosztami jego naprawy obciążyć klienta.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2