Reklama

sobota, 24 czerwca 2017

Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki

Głośnik Splash BT Hykker w Biedronce będzie sprzedawany od 26.06.2017 roku za niecałe 50 złotych. Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą (znak TUV Rheinland), która zbadała go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki

Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki jest przeznaczony dla wszystkich osób, które lubią aktywnie spędzać czas, a jednocześnie nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką. Docenią go również wszyscy spędzający sporo czasu poza domem, w drodze, w pracy czy podczas rekreacji. 

Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki

Głośnik Splash BT Hykker został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i z laptopów. To zasługa wbudowanego modułu Bluetooth. Ulubioną muzykę można również odtwarzać z karty microSD, ponieważ urządzenie wyposażono w czytnik kart pamięci do 32 GB. Co więcej, użyteczność głośnika poza domem zwiększają praktyczne rozwiązania takie jak: przyssawka do mocowania na różnych powierzchniach, oczko do zawieszania i wzmocniona, gumowa obudowa. 

Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki

Działanie głośnika bez zasilania przewodowego zapewnia wbudowana bateria Li-ion o pojemności 400 mAh, która pozwala na nieustające odtwarzanie muzyki przez 3 godziny. Akumulator można zasilać dzięki ładowarce dołączonej do zestawu (zasilanie 5V, 0.5A). Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: żółtej i czarnej.

Głośnik Splash BT Hykker z Biedronki

Test ze strony YouTube.com

3 komentarze:

  1. Nie nadaje się do niczego skoro nie jest wodoodporny

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2