Reklama

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Lampa LED z zegarem LCD z Biedronki

Lampa LED z zegarem LCD w Biedronce jest sprzedawana od 19.06.2017 roku za niecałe 60 złotych. Jest to lampa bezprzewodowa, ładowana za pomocą przewodu USB. Posiada wielofunkcyjny wyświetlacz z zegarem, kalendarzem, budzikiem i termometrem.

Lampa LED z zegarem LCD z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Lampa LED z zegarem LCD z Biedronki - opis:
- energooszczędna i nowoczesna
- kolorowe diody u podstawy
- praktyczne składanie – możliwość wyboru kąta nachylenia światła
- wielofunkcyjny wyświetlacz z zegarem, kalendarzem, budzikiem i termometrem
- bezprzewodowa – ładowana za pomocą przewodu USB
- wymiary: 265x64x293 mm (rozłożona)
- 3-stopniowa regulacja natężenia światła
- dostępne różne kolory

Lampa LED z zegarem LCD z Biedronki Lampa LED z zegarem LCD z Biedronki

11 komentarzy:

 1. Może ktoś potwierdzić gdzie są dostępne - w Bytomiu nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Są w Katowicach Kokociniec Kijowska 42

  OdpowiedzUsuń
 3. Obecnie już są dostępne w Bytomiu - Biedronka przy ul. Sandomierskiej. Lampkę właśnie tam kupiłem i jestem zadowolony, moja żonka również ponieważ z uwagi na to że lampka jest bezprzewodowa będzie użyteczna przy "robieniu" paznokci��
  Za te pieniądze naprawdę polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ustawić budzik ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie dzisiaj (???) lampę LED kupiłem w Biedronce. Takiej mi było trzeba. Składana - można wszędzie schować. Bezprzewodowa - nie plącze się żaden kabel. LED - trzystopniowa moc oświetlenia (bardzo ładne i mocne źródło światła). Wyjątkowo estetyczna i elegancka - smukła, opływowa, tworzywo dobrej jakości. Nieduża - zajmuje bardzo mało miejsca, nawet po rozłożeniu. Dodatkowy akcent - dwustopniowe oświetlenie podstawy - można ją odnaleźć w mroku, po wyłączeniu. ŚWIETNA! No, i całkiem przyjemna cena. Gwarancja 24 miesiące. Jeżeli nie zepsuje się zbyt szybko, to strzał w 10. Dawno takiej użytecznej rzeczy nie było w Biedronce... :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda tylko, że w opakowaniu zapomniano dołączyć instrukcji ustawiania wyświetlanych informacji. Trzeba kombinować jak poustawiać datę, czas itp. Nie znalazłem sposobu na ustawienie wyświetlania temperatury w stopniach Celsjusza bo domyślnie wyświetla st. Fahrenheita.
  Może ktoś już wpadł na to jak przestawić na st. Celsjusza? Proszę o podpowiedz. Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fahrenheita na Celsjusza udało mi się zmienić przez kilkukrotne wyjęcie i włożenie bateryjki. Niestety nie wiem dalej, jak aktywować budzik. Ustawiony czas budzika i wybór sygnału budzika nic nie daje, nie dzwoni. Pozdrawiam - Mirek B.

   Usuń
 7. By zmienić stopnie F na stopnie C wystarczy nacisnąć przycisk down. By zmienić na system 24-godzinny wystarczy nacisnąć up. Mam lampkę od paru minut i już ją rozpracowałem. Mam nadzieję, że pomogłem

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze jedno. Aby ustawić budzik należy nacisnąć MODE do momentu gdy w górnym prawym rogu pojawi się ikona budzika. Następnie wciskamy SET gdy pierwsza cyfra zacznie mrugać ustawiamy godzinę przyciskami DOWN lub UP, potem znowu klikamy SET i wtedy będą mrugać minuty i podobnie jak ostatnio przyciskami DOWN UP ustawiamy minuty następnie znowu SET tam jest możliwość ustawienia drzemki, znowu dajemy SET i tam możemy wybrać dźwięk budzika przyciskami DOWN UP. Na koniec SET i wszystko ustawione.
  PS. niestety nie doszedłem jak ustawić głośność budzika ale może po prostu się nie da :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak później wyłączyć budzik ?

   Usuń
 9. rewelka :) i do tego kupiona na wyprzedaży 39 zet !!!!
  no i instrukcja PL :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2