Reklama

piątek, 14 lipca 2017

Bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki

Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT w Biedronce będzie sprzedawany od 17.07.2017 roku za 50 złotych. Głośnik bezprzewodowy o sumarycznej mocy 6W (2 x 3W), dostępny będzie w pięciu kolorach.

Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki

Głośnik Hykker Funky BT z Biedronki to urządzenie przenośne stworzone z myślą o miłośnikach muzyki, którzy nie chcą się rozstawać z ulubionymi piosenkami. Zdalne odtwarzanie utworów zapewnia wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający połączenie ze smartfonem, tabletem lub laptopem. Głośnik sprawdza się także jako samodzielne urządzenie do słuchania muzyki w formacie MP3 z karty microSD, dzięki wbudowanemu czytnikowi kart pamięci do 32 GB. Na szczególną uwagę zasługuje jakość muzyki wydobywająca się z dwóch niezależnych głośników o sumarycznej mocy 6W. Odtwarzane utwory cechują się dobrym i głośnym brzmieniem.

Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki

Hykker Funky BT ma wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 500 mAh, dostarczający energii nawet na 5 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo w głośniku znajdują się złącza USB i mini-jack 3.5 mm, do których można podpiąć np. słuchawki.

Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki

Obudowa urządzenia ma oryginalny design i została wykonana z solidnego tworzywa, podobnie jak czarna maskownica głośnika. Jego łatwa i intuicyjna obsługa możliwa jest dzięki estetycznym przyciskom umieszczonym na boku kolumny. Urządzenie ma poręczny kształt i uchwyt do zawieszania, co dodatkowo ułatwia jego wykorzystanie. Komfort użytkowania zwiększa także lektor wypowiadający komunikaty głosowe w języku polskim, prowadzący przez proces parowania go ze smartfonem poprzez moduł Bluetooth.

Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki Mobilny bezprzewodowy głośnik Hykker Funky BT z Biedronki

Głośnik Hykker Funky BT będzie dostępny w 5 kolorach: białym, czarnym, turkusowym, czerwonym i żółtym, odpowiadającym różnym upodobaniom klientów. Urządzenie posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.


Wideo o głośniku Hykker Funky BT z YouTube
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2