Reklama

czwartek, 10 sierpnia 2017

Fidget Spinner Smarty z Biedronki

Fidget Spinner Smarty w Biedronce jest sprzedawany od 10.08.2017 roku za niecałe 8 złotych. Fidget Spinner to wirująca zabawka z łożyskami w pięciu różnych kolorach rozchwytywana przez dzieci i dorosłych.
Fidget Spinner Smarty z Biedronki

Fidget Spinner Smarty z Biedronki to hit lata i najpopularniejsza zabawka 2017 roku. Gadżet marki Smarty wykonany jest z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada centralne łożysko ABEC-7 oraz trzy ramiona, które po wprowadzeniu w ruch potrafią kręcić się w palcach nawet 2 minuty. W tym czasie gadżetem można swobodnie operować jedną dłonią, przekładać pomiędzy palcami i przerzucać z ręki do ręki, a także wykonywać niezliczone triki, którymi internetowi twórcy chwalą się w sieci.

Fidget Spinner Smarty z Biedronki Fidget Spinner Smarty z Biedronki

Fidget Spinner Smarty z Biedronki Fidget Spinner Smarty z Biedronki

To właśnie nieustanne obracanie się Fidget Spinnera jest wciągające. Działanie gadżetu pomaga zwalczyć nudę i sprawia wiele radości.

Fidget Spinner marki Smarty będzie dostępny w 5 różnych kolorach: białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym, dzięki czemu z łatwością znajdziemy egzemplarz, który uzupełni osobistą kolekcję. Gadżet cechuje się zwartą i solidną konstrukcją. Jego waga to 60 gramów.

2 komentarze:

  1. Kilka miesięcy po wielkim szale Fidget Spinnerowym jaki ogarnął świat i jak przez ten czas ludziom znudziła się zabawka i odłożyli ją do szuflady, bo ileż razy może dawać radość kręcenie kółeczka w palcach, teraz znów jest sprzedawana. Pozostaje pytanie - kto to kupi, skoro każdy, kto chciał, zaopatrzył się już dawno, a kto nie chce kupić, raczej nie skusi się na to?

    OdpowiedzUsuń
  2. a jednak zniknęły ze sklepu w kilka dni.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2