Reklama

Aktualności

30.10.2017r.
Na moim kanale YouTube "Produkty z Biedronki" znajdziecie 60 filmów. Zapraszam do oglądania i subskrybowania.
Filmy można zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/channel/UCnQmfi0xUqpVoFTGhgPHSgg/video 24.01.2017r.
W związku z pytaniami o testy poszczególnych produktów informuję, że można je znaleźć w zakładce Testy/Prezentacje. Niektóre produkty są tam przetestowane a inne opisane dokładniej niż na stronie sklepu. Nie jestem w stanie przetestować wszystkiego dlatego ten blog jest też platformą wymiany opinii o produktach. Opinie można dodawać w komentarzach. Istnieje możliwość wysłania do mnie testu produktu (opis + zdjęcia) na e-mail podany w zakładce Kontakt. Taki test zostanie opublikowany na blogu. Wszelkie zastrzeżenia i propozycje należy pisać na adres mail.
08.08.2014r.
Pojawiła się możliwość wsparcia mojej działalności. Można przekazać darowiznę na konto PayPal. Szczegółu są tutaj.
04.06.2013r.
Weryfikacja obrazkowa przy dodawaniu komentarzy będzie włączana sporadycznie (zależnie od ilości spamu). Zapraszam również do zapoznania się z tematem dotyczącym dodawania komentarzy TUTAJ.
28.05.2013r.
Ponownie została włączona weryfikacja obrazkowa przy dodawaniu komentarzy. Spowodowane jest to rosnącą liczbą spamu.

3 komentarze:

 1. Witam
  Czy może mi ktoś podpowiedzieć na ile godzin ciągłego świecenia najjaśniejszej barwy wystarczą trzy baterie w lampce czołowej za 20 PLN?
  Oczywiście (+-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie by było, gdyby w tych aktualnościach były linki do znajdujących się aktualnie w sklepach towarów (chyba większość co jakiś czas wraca niezmieniona (np klawiatura mechaniczna hykker)) i bardziej warto podlinkowywać już zrobione recenzje, niż robić nowe testy lub zmuszać czytelników do poszukiwań

  świetny pomysł z blogiem, wielkie dzięki
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2