Aktualności


24.01.2017r.
W związku z pytaniami o testy poszczególnych produktów informuję, że można je znaleźć w zakładce Testy/Prezentacje. Niektóre produkty są tam przetestowane a inne opisane dokładniej niż na stronie sklepu. Nie jestem w stanie przetestować wszystkiego dlatego ten blog jest też platformą wymiany opinii o produktach. Opinie można dodawać w komentarzach. Istnieje możliwość wysłania do mnie testu produktu (opis + zdjęcia) na e-mail podany w zakładce Kontakt. Taki test zostanie opublikowany na blogu. Wszelkie zastrzeżenia i propozycje należy pisać na adres mail.
08.08.2014r.
Pojawiła się możliwość wsparcia mojej działalności. Można przekazać darowiznę na konto PayPal. Szczegółu są tutaj.
04.06.2013r.
Weryfikacja obrazkowa przy dodawaniu komentarzy będzie włączana sporadycznie (zależnie od ilości spamu). Zapraszam również do zapoznania się z tematem dotyczącym dodawania komentarzy TUTAJ.
28.05.2013r.
Ponownie została włączona weryfikacja obrazkowa przy dodawaniu komentarzy. Spowodowane jest to rosnącą liczbą spamu.

2 komentarze:

  1. Witam
    Czy może mi ktoś podpowiedzieć na ile godzin ciągłego świecenia najjaśniejszej barwy wystarczą trzy baterie w lampce czołowej za 20 PLN?
    Oczywiście (+-)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.