Aktualności

08.08.2014r.
Pojawiła się możliwość wsparcia mojej działalności. Można przekazać darowiznę na konto PayPal. Szczegółu są tutaj.
29.07.2014r.
Po trzech tygodniach zakończyły się testy nowych reklam na blogu.
12.12.2013r.
Na naszym blogu od 2 dni pojawia się trol który podszywa się pod administratora strony. Dodaje obraźliwe komentarze podpisując się jako admin lub administrator strony. Proszę o ignorowanie komentarzy tej osoby.
29.11.2013r.
W związku z informacjami o tym że na stronie nie ma testów administratora informuje, że ten blog jest platformą wymiany opinii o produktach które użytkownicy piszą w komentarzach. Brak czasu i środków nie pozwala mi na zakup produktów i ich test. Jeśli strona będzie przynosić jakieś profity z reklam wówczas będą środki na zakup produktów i ich test. Obecne zarobki z reklam to ok. 15 zł miesięczne więc mam dylemat czy dalej prowadzić bloga bo jest to wolontariat :-) Wszelkie zastrzeżenia należy pisać na adres mail a komentarze będą usuwane.

04.06.2013r.
Weryfikacja obrazkowa przy dodawaniu komentarzy będzie włączana sporadycznie (zależnie od ilości spamu). Zapraszam również do zapoznania się z tematem dotyczącym dodawania komentarzy TUTAJ.

28.05.2013r.
Ponownie została włączona weryfikacja obrazkowa przy dodawaniu komentarzy. Spowodowane jest to rosnącą liczbą spamu.

1 komentarz:

  1. Witam
    Czy może mi ktoś podpowiedzieć na ile godzin ciągłego świecenia najjaśniejszej barwy wystarczą trzy baterie w lampce czołowej za 20 PLN?
    Oczywiście (+-)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.