Reklama

środa, 13 lutego 2013

Oczyszczacz parowy z Biedronki

Oczyszczacz parowy w Biedronce jest sprzedawany od  11.02.2013r. i kosztuje79zł. W zestawie z urządzeniem dostajemy: końcówkę tapicerską, szczotkę okrągłą, dysze rozpylającą, wąż, miarkę, końcówkę do czyszczenia szyb oraz nakładkę z mikrofibry na końcówkę tapicerską.

Oczyszczacz parowy Biedronka
źródło: biedronka.pl

Oczyszczacz parowy z Biedronki - funkcje:
- ciśnienie pary: 2,5 Bar
- idealny do czyszczenia ceramiki i armatury łazienkowej, okien, tekstyliów, a nawet grilla, bez konieczności użycia detergentów
- pojemność 180 ml
- moc 900 W
- krótki czas nagrzewania: 2 min
- czas pracy ciągłej: 8 min
- dwa wzory: z czerwonym i niebieskim paskiem

Ulotka z Biedronki:
Oczyszczacz parowy Biedronka ulotka

2 komentarze:

  1. Wypróbowałam na szybach i powiem tak: przeciągnięcie po nich tą szczotką z nakładką nie czyści ich idealnie, to niestety, ale tak to wygląda tylko w reklamach. Szyby momentalnie robią się mokre i trzeba je powycierać. Bardzo dobrze się domyły, zwłaszcza wszelkie zatłuszczenia spowodowane np parą z gotowania lub użyciem innych środków. Ta mikrofibrowa nakładka jest tylko jedna i szybko robi się mokra i brudna. Spróbowałam użyć innych ściereczek z mikrofibry, ale mają za gęsty splot i para przez nie nie przechodzi. Bałam się też przy mrozie myć szyby na zewnątrz taką gorącą parą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładnie doprał tapicerkę , ale jak dla mnie za krótki czas pracy tylko 10 min. a kolejne 10 trzeba czekać aż będzie można ponownie nalać wody.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2