Reklama

środa, 4 lutego 2015

Wideorejestrator myEye ProHD II z Biedronki

Wideorejestrator samochodowy myEye ProHD II w Biedronce jest sprzedawany od 02.02.2015 r. i kosztuje 89 zł. Kamera zapisuje obraz w formacie FullHD 1080p/25fps lub HD/30fps oraz ma możliwość nagrywania w nocy.

Wideorejestrator samochodowy myEye ProHD II z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Wideorejestrator samochodowy myEye ProHD II z Biedronki - opis:
- zapis obrazu FullHD 1080p/25fps lub HD/30fps
- możliwość nagrywania w nocy
- funkcja kamery internetowej
- zastosowanie czujnika ruchu Gsensor kamera włącza się po uruchomieniu samochodu

Nagranie użytkownika melmacpl z YouTube


10 komentarzy:

 1. Świetna firma, nie ma co ;) na stronie "producenta" czyli MyPhone nic nie wiedzą o takiej kamerce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.myphone.pl/pl/produkt/123/myeye_pro_hd

   Usuń
  2. To jest Pro HD, a teraz w biedronce jest Pro HD 2, a więc inny model.

   Usuń
 2. To jest link do starszego modelu. Ten ProHD II różni się nieco, przynajmniej wyglądem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa, mała, dużo funkcji, bardzo długi kabel zasilający - 3 metry.
  Czujnik przeciążenia który uruchamia kamerę przy stłuczce w czasie naszej nieobecności. Obraz w rozdzielczosci 720 do zaakceptowania. W czasie ruchu nie da się odczytać tablic, chyba że jedziemy za kimś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Posiadam model sprzedawany w zeszłym roku. Do dzisiaj sprawuje się bezproblemowo.
  Oczywiście o jakości nagrania w nocy nie rozmawiam bo nagrywanie w nocy bez oświetlenia ulicznego nie ma sensu. Ale co do nagrań w dzień bez względu na pogodę są do zaakceptowania. Ważne że widać sytuacje na drodze, znaki, sygnalizację. Reszta jest mało ważna jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kamerka super. Te same kamerki w tych samych obudowach z inną nazwą są sprzedawane na Allegro o 100-150 zł i więcej

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomoże ktoś ?? Mam tą kamerkę i po paru godzinach nagrywania dzieje się tak że ekran jest podzielony poziomo i na samym dole jest to co powinno być na samej górze jest to pasek z 1 cm czasem 2 cm. Np. filmując drzewo widzę na samym dole wierzchołek a nad nim dopiero drzewo jak trzeba z tym że już bez tego wierzchołka - gdybym filmował 10-cio centymetrową linijkę to na dole bym miał 8,9,10 a dopiero wyżej 1,2,3,4,5,6,7 taka mała zamiana. Co to może być ? Druga rzecz co mnie denerwuje ale to już raczej "tak ma być " z winy jakości sprzętu to jest to że kiedy świeci jasne słońce i je widać w obiektywie zamienia się ono w nieprzyzwoitą czarną okrągłą plamę. Po za tym Ok jakość nagrania taka jak kamerki z allegro za 160 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taki sam efekt z przesunięciem kawałka obrazu z góry na dół ale to występuje czasami, a efekt ze słońcem występuje w wielu różnych kamerach

   Usuń
 7. szczerze po 3 dniach testów oddałem, moim zdaniem cena adekwatna do jakosci, jak oddawałem to cena była juz 79zl chyba i czymś swiadczy

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2