Reklama

środa, 24 października 2012

Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus z Biedronki

Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus w Biedronce będzie sprzedawana od 25 października 2012r. za niecałe 30zł. Wygląd urządzenia jest nowoczesny i prezentuje się lepiej niż maszynki do włosów sprzedawane wcześniej w Biedronce.

Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus z Biedronki
źródło: biedronka.pl


Za 30zł otrzymujemy bezprzewodową maszynkę do włosów Clarus wraz z akcesoriami. Trzy elementy tnące ze stali nierdzewnej (głowica tnąca, trymer do usuwania włosów z nosa i uszu, mini golarka). Dwie wymienne nasadki grzebieniowe: mała (6, 8, 10 i 22 mm), duża (14, 16, 18 i 20 mm). Akcesoria: olej konserwujący, grzebień fryzjerski, szczoteczka do czyszczenia oraz zasilacz w komplecie. Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus z Biedronki jest ładowana w prosty sposób. Wystarczy wstawić ją do stacji dokującej i w tym momencie urządzenie jest ładowane.


Ulotka z Biedronki:

Aktualizacja

Dostaliśmy zdjęcia od naszych czytelników maszynka do włosów, która jest sprzedawana w Biedronce i różni się ona od tej w ulotce. Na stronie internetowej sklepów również zmieniono zdjęcie ale opis pozostał ten sam. Sprzedawana maszynka ma mniej przystawek a wygląd jest przeciętny. Zobaczcie sami.

Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus z Biedronki
Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus z Biedronki
zdjęcie ze strony sklepu:
Bezprzewodowa maszynka do włosów Clarus z Biedronki


5 komentarzy:

 1. Szkoda tylko ze znowu jakis tłuk sie pomylil i w Biedrze są inne maszynki niz ta (mimo ze wlasnie taka miala byc)....

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie. Kupiłam dla męża a okazało sie że jest inna niz w gazetce

  OdpowiedzUsuń
 3. A w LUBLINIE udało mi się dostać ten właśnie produkt dokładnie taki jak w ofercie powyżej ! i po przetestowaniu na własnej skórze muszę przyznać ze jest ok. Na 10punktów zasłużone 8. bardzo dobra jakość do ceny-polecam ten model!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale co ciekawe ostatnio była ta maszynka ze zdjęcia w biedronie za 32 zł.
  No to teraz o produkcie 3 el. tnace: do włosów, do golenia, trymer.
  Jakościowo słabo, końcówką do włosów gole brodę, końcówka do golenia jest do niczego, chyba źe do golenia wąsika gimnazjalisty, trymer to trymer - dziala.

  OdpowiedzUsuń
 5. kupiłam jak były wcześniej i po niecałym roku poszła do kosza. żeby jakoś działała to musiała być cały czas podłączona do prądu a wtedy się bardzo mocno grzała. Ja nie polecam (znając biedronkę to niedługo znów będą)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2