Reklama

wtorek, 25 listopada 2014

Appen elektroniczny długopis dla dzieci z Biedronki

Appen elektroniczny długopis dla dzieci w Biedronce jest sprzedawany od 24.11.2014 r. i kosztuje niecałe 50 zł. To pierwszy długopis elektroniczny z czujnikiem ciśnienia, opracowany z myślą o dzieciach, który pozwala dzieciom tworzyć, uczyć się i bawić się na urządzeniach mobilnych.

Appen elektroniczny długopis dla dzieci z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Appen elektroniczny długopis dla dzieci z Biedronki - opis:
- rewolucja w rysowaniu i zabawie
- pierwszy długopis elektroniczny z czujnikiem ciśnienia, opracowany z myślą o dzieciach
- pozwala dzieciom tworzyć, uczyć się i bawić się na urządzeniach mobilnych
- ergonomiczny kształt idealny dla małych dzieci
- nie wymaga baterii
- rozpoznaje siłę nacisku na końcówkę, dzięki czemu intuicyjnie maluje cieńszą lub grubszą linię, tak jak pisak na prawdziwym papierze

KOLOROWANIE
- ponad 80 szablonów do tworzenia obrazków
- rysowanie w dowolnym stylu
- efekty specjalne, tła, fantastyczne szablony
- malowanie po zdjęciach, narzędzia do rysowania

ZABAWA
- zmazywanka-zgadywanka
- gry wyścigowe użyj APPena jako joysticka

NAUKA
- uczy podstaw matematyki oraz rysować kształty, pisać litery i cyfry
- 2 poziomy trudności gier, zabaw i nauki: do 5 lat oraz od 5 lat


Film z kanału Biedronki na Youtube:


10 komentarzy:

 1. "dla dzieci z Biedronki" :) fajnie to brzmi

  OdpowiedzUsuń
 2. moze to wina mojego tableta, ale ten dlugopis byl wykrywany przez urzadzenie raz na kilka prob. Po zalapaniu, samo rysowanie tez wygladalo kiepsko - przeciagniecie dlugopisem spowodowalo narysowanie lini....przerywanej.
  Suma summarum - dlugopis zostal oddany

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie też beznadziejnie działa pomyłka

  OdpowiedzUsuń
 4. Na MyTab 8 nie działa . Appen nie działa na Na większości Tabletów nie działa nie polecam !!

  OdpowiedzUsuń
 5. ten długopis to porażka - nie działa to raz ,żeby zadziałał można wykupić coś za 89 zł by spełnił swoją rolę . bubel jakich mało połaszczyłam się bo opisany był w samych superlatywach jednak w moich oczach gubi zalety i widzę w nim same wady . mało tego ,że kosztuje około 50 zł ,to koszty by spełnił swoje zadanie rosną . jeden wielki kicz i oszukaństwo . ten kto to wymyślił i na jakiej podstawie ma działać to ... szkoda słów .

  OdpowiedzUsuń
 6. Na myTAB 10 Q-Premium nie działa .
  Na samsung galaxy s advance gt-9070i działa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też zakupiłem i działa tylko na 1 z 4 posiadanych urządzeń. Z moich obserwacji wynika że aby APPEN działał poprawnie urządzenie musi posiadać 4-pinowe wejście słuchawkowe z obsługą mikrofonu (większość urządzeń posiada tylko wejście stereo 3-pin). W rysiku sygnał przekazywany jest z wyjścia słuchawkowego na wejście mikrofonowe przez jakąś zmienną rezystancję i na tej podstawie telefon/tablet rozpoznaje siłę nacisku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na Lenovo Ideatab A3000 nie działa. Długopis jest wykrywany jako zestaw słuchawkowy, lecz nie da się pobrać i zainstalować programu. Dystrybutor proponuje pobranie innego programu, lecz odsyła do zagranicznych stron, gdzie część aplikacji jest płatna.
  Sam długoois rysuje linie przerywane i nie rożni się niczym od zwyklego rysika do tabletu za 5 zł. Zastanawiam się nad zwrotem produktu z uwagi na jego niezgodność z umową.

  OdpowiedzUsuń
 9. ..a u mnie i na komórkach (HTC i Samsung) oraz na tablecie Kiano 10dualcore działa i raczej nie narzekam ( dzieciaki sie świetnie bawią). Jedno tylkoale..... nie korzystam z polecanej aplikacji tylko z innych appek dla dzieci, które nie robią problemów. Jak za 30 zeta to całkiem znośnie....

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, na mytab 7 nie działa apka więc nie mogę sprawdzić. sprawdzę jeszcze telefony no ale to o tablet chodziło no i biedronka chyba powinna producenta przekonac, żeby na u nich sprzedawane produkty zrobił jakąś łatę, żeby zadziałało. Dziwne że chcą żeby się sprzedawało i tylko na maka się starają. Jak zwykle - masz kasę to jedziesz ;). Chyba oddam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2