Power Bank Solar 4000 Hykker w Biedronce będzie sprzedawany od 26.06.2017 roku za niecałe 50 złotych. Urządzenie o pojemności 3900 mAh posiada wbudowaną latarkę oraz panel pozwalający na doładowanie energią słoneczną.
Power Bank Solar 4000 Hykker to nowoczesna ładowarka podróżna i zewnętrzne, mobilne źródło energii o pojemności aż 3900 mAh. Power Bank na zawsze pozwoli każdemu użytkownikowi zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem: telefonem, smartfonem, tabletem, aparatem, czy kamerą. Duża pojemność ogniwa pozwala na naładowanie nawet kilku urządzeń na jednym cyklu.
Na uwagę zasługuje fakt, że Power Bank Solar 4000 Hykker posiada funkcję ładowania słonecznego, dzięki czemu możliwe jest doładowanie go energią słoneczną.
Przydatną funkcją, szczególnie podczas wypadów za miasto, jest wbudowana latarka LED. Docenią ją wszyscy gadżeciarze, survivalowcy i zwolennicy rozwiązań smart. Trwałość i użyteczność produktu zwiększa wzmocniona, gumowa obudowa i oczko do zawieszania. Produkt wyposażony jest w wydajne ogniwo wysokiej jakości, dzięki czemu zasilanie urządzeń jest bezpieczne i bezproblemowe.
Akcesorium można ładować za pomocą ładowarki załączonej do zestawu. Power Bank Solar 4000 Hykker dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: żółtej i czarnej.
Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą (znak Dekra), która zbadała go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.
Test ze strony YouTube.com
Niedawno na jednym z portali o IT był artykuł blogowy, który opisywał ten model.
OdpowiedzUsuńhttps://www.dobreprogramy.pl/macminik/Solarne-power-banki.-Gdy-fizyka-nie-chce-wspolpracowac-z-kobieta,81540.html
ten Hykkera pisze powyżej, że ma 3900mAh - ten z tego testu niby miał mieć 8000mAh (i nie był w stanie naładować urządzenia z 1600mAh) Nie był też w stanie naładować się solarnie. Wyglądają niby tak samo, ale czy to jest urządzenie z tej samej fabryki trudno powiedzieć, może tamten też był uszkodzony bo autor go po ciężkich bojach się pozbył, zwrócił do sprzedawcy.
UsuńW biedr urządzenia elektr (nie żebym jakoś bardzo bronił) zazwyczaj są sprawdzone a przynajmniej mają parametry z opisu
a i jeszcze polecam komentarze pod tamtym tekstem. Po prostu w polskich warunkach taka mała powierzchnia panelu słonecznego nie zapewnia praktycznie żadnego ładowania solarnego.
Usuń- tak więc urządzenia należy traktować wyłącznie jako power bank/ akumulator ładowany z sieci. (tam w tym teście prawdopodobnie ten pierwszy uszkodzony, albo podróba, bo inne z testu się ładowały)
Warto czy nie warto?��
OdpowiedzUsuńPowierzchnia paneli jest zbyt mała, źeby można było wykorzystać do ładowania. Chyba, że ktoś ma czas i pogodę, żeby czekać kilka dni na naładowanie.
OdpowiedzUsuńW życiu ten powerbank nie ma 3,9 Ah. Najgorsze w tych tanich powerbankach jest to, że one nie mają nawet powoły z zadeklarowanej pojemności. Na yt jest film z jego rozpakowania. Niestety autor nie zadał sobie trudu, żeby sprawdzić jego pojemność, jak i czas ładowania na panelu słonecznym. Domyślam się, że jednego dnia by nie starczyło na nagranie takiego filmu.
OdpowiedzUsuńkupił ktoś i użytkował? ;)
OdpowiedzUsuńKupiłem i nie polecam . 1.5 razy udało się naładować telefon sg s4 ale z taką prędkością że na normalnej ładowarce było by 4 razy. A ładowanie solarne z 1 diody do 2 zajeło ok.7 godzin
OdpowiedzUsuń